Szkoła Podstawowa nr 363

im. prof. Witolda Doroszewskiego

KONSULTACJE I ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Nauczyciel

Nazwa zajęć

Dzień

Godziny

Sala

Dla kogo

Elżbieta Dębska

Kronika szkolna

poniedziałek, piątek

7.15-8.00

217

 

Jolanta Witczak

Jęz. polski dla obcokrajowców

poniedziałek

10.50-11.35

 

indywidualne

Anna Szelągowska-Strzyga

Od zabawy
do sportu

poniedziałek

10.50-11.35

sala gimnastyczna

kl. 2a

Jolanta Witczak

Zajęcia taneczne

poniedziałek

9.55-10.40

lustrzana

klasy 1-2b

Katarzyna Kołodziejczuk

Odyseja Umysłu

poniedziałek

8.45

124

grupa zamknięta

Elżbieta Dębska

Zajęcia wyrównawcze

poniedziałek

8.00-8.45

217

kl. 7a

Karolina Szurek

Chór grupa I

poniedziałek

8:10-8:55

214

klasy 3-7

Marta Kauszel

Kółko szachowe

poniedziałek

8:00-8:45

A

kl.6b

Karolina Szurek

eTwinning

poniedziałek

8:55-9:40

on-line
lub s. 214

klasy 3-7

Marta Kauszel

Kółko szachowe

poniedziałek

8:55-9:40

A

kl.5b

Marta Kauszel

Kółko szachowe

poniedziałek

9:55-10:40

A

kl.4a

Marta Kauszel

Szachy

poniedziałek

10:50-11:35

218

kl.2b

Wioletta Wacławik

Klub przyrodnika

poniedziałek

12:50-13:35

203

kl. 3a

Karolina Szurek

eTwinning

poniedziałek

13:35-14:20

214 lub online

klasy 3-7

Monika Cieśla

Jęz. polski dla obcokrajowców

poniedziałek

13.55 - 14.40

216

kl.5

Małgorzata Korowajczuk-Ozga

Witraż

poniedziałek

14.40-16.00

1

kl. 5, 6, 7

Katarzyna Kołodziejczuk

Wolontariat

poniedziałek

14.40-16.00

214

 

Monika Cieśla

Konsultacje

poniedziałek

14.40 - 15.30

216

kl. 4b,5a,6b

Olga Irach

Koło biblioteczne

poniedziałek

14.45-15.30

Biblioteka

 

Anna Szelągowska-Strzyga

Jęz. polski dla obcokrajowców

poniedziałek

11.45-12.30

czytelnia

kl. 1c, kl. 2c

Magdalena Watts

Odyseja Umysłu

poniedziałek

8.45

124

grupa zamknięta

Jolanta Witczak

Zajęcia muzyczno-rytmiczne

wtorek

8.55-9.40

lustrzana

klasy 1-2b

Jolanta Witczak

Zajęcia muzyczno-rytmiczne

wtorek

9.55-10.40

lustrzana

kl 1a/d

Anna Szelągowska-Strzyga

Od zabawy
do sportu

wtorek

9.55-10.40

sala gimnastyczna

kl. 3b

Katarzyna Kończak

Koło fizyczne

wtorek

7.15-8.00

204

kl.8

Katarzyna Kołodziejczuk

Konsultacje

wtorek

7.15-8.00

214

 

Elżbieta Dębska

Jęz. polski dla obcokrajowców

wtorek

7.15-8.00

217

kl. 7a, 8a

Ewa Olkowska

Konsultacje

wtorek

7.10 - 7.55

201

 

Magdalena Watts

Konsultacje

wtorek

7.15 - 8.00

124

 

Marta Kauszel

Szachy

wtorek

8:55-9:40

A

kl.3b

Agnieszka Sławińska

Zajęcia dzielnicowe/ akrobatyka

wtorek

08:55-09:40

sala z matami

klasy 1-3 grupa zaawansowana

Marta Kauszel

Szachy

wtorek

9:55-10:40

A

kl.1a

Małgorzata Kauszel

Szachy

wtorek

9:55-10:40

czytelnia

kl.1d

Marta Kauszel

Szachy

wtorek

10:50-11:35

A

kl.2a

Anna Michaluk

Zdw

wtorek

12:50-13:35

201

kl 2c

Monika Cieśla

Jęz. polski dla obcokrajowców

wtorek

12.50 - 13.35

216

kl.5

Karolina Szurek

eTwinning

wtorek

13:35-14:20

201

klasy 4-7

Monika Cieśla

Szkolna TV
i superkoderzy

wtorek

13.35 - 15.15

208 i 209

kl.4-8

Malgorzata Korowajczuk-Ozga

Konsultacje

wtorek

13.40 - 14.25

   

Karolina Szurek

eTwinning

wtorek

13:55-14:40

214

klasy 4-7

Agnieszka Prządka

Zaj. wyrównawcze

wtorek

13.55 - 14.40

218

klasy 6

Karolina Szurek

Chór grupa II

wtorek

14:40-15:35

201

klasy 3-7

Katarzyna Gawlicka-Lucima

Konsultacje - język niemiecki

wtorek

14.45-15.30

206

kl.4-8

Agnieszka Prządka

Zaj. Wyrównawcze

wtorek

14.50 -15.35

218

klasy 5

Marek Karaś

Konsultacje z geografii

wtorek

15:30-16:15

214

kl. 6ab, 7a, 8a

Anna Szelągowska-Strzyga

Język polski dla obcokrajowców

wtorek

11.45-12.30

czytelnia

kl. 1c, kl. 2c

Jolanta Witczak

Jęz. polski dla obcokrajowców

środa

8.55-9.40

 

indywidualne

Renata Krakowska

Konsultacje

środa

7.10-7.55

206

klasy 4-8

Marta Kauszel

Kółko szachowe

środa

8:00-8:55

A

kl.5a

Wioletta Wacławik

Klub przyrodniczy

środa

10:50 - 11:35

203

klasy 1

Wioletta Wacławik

Klub przyrodniczy

środa

11:45 - 12:30

203

klasy 2

Wioletta Wacławik

Terapia pedagogiczna

środa

12:50 - 13:35

206

klasa 3a, 2a

Edyta Suska

Zajęcia wyrównawcze

środa

13.55-14.40

207

kl.6

Marta Kauszel

Szachy

środa

13:55-14:40

112

kl.2d

Magdalena Watts

Samorząd szkolny

środa

14.40

124

 

Agnieszka Sławińska

Zajęcia dzielnicowe/ akrobatyka

środa

14:40-15:30

sala z matami

grupa zaawansowana klas 3-6 dziewcząt/osoby chętne

Monika Cieśla

Zajęcia wyrównawcze

środa

14.40 - 15.30

216

klasy 5.

Jolanta Witczak

Zdw

środa

14.45-15.30

123

klasa 2b

Agnieszka Prządka

Konsultacje

środa

14.50 -15.35

201

 
Karolina Szurek eTwinning środa 13:35-14:20 214 klasy 3-7

Marek Chróścik

Konsultacje

środa

15.30-16.15

203

 

Anna Szelągowska-Strzyga

Od zabawy do sportu

czwartek

10.50-11.35

sala gimnastyczna

kl. 1b

Anna Szelągowska-Strzyga

Od zabawy
do sportu

czwartek

8.55-9.40

sala gimnastyczna

kl. 2d

Anna Szelągowska-Strzyga

Od zabawy
do sportu

czwartek

9.55-10.40

sala gimnastyczna

kl. 1c

Agnieszka Grzyb

Konsultacje -
jęz. angielski

czwartek

7.10-7.55

125

kl. 4-6

Elżbieta Dębska

Konsultacje

czwartek

7.15-8.00

217

 

Marta Kauszel

Kółko szachowe

czwartek

8:00-8:55

A

kl.6a

Małgorzata Kauszel

Szachy

czwartek

8:55-9:40

A

kl.1c

Wioletta Wacławik

Terapia pedagogiczna

czwartek

8:55 - 9:40

126

klasa 2b

Wioletta Wacławik

Zajęcia wyrównawcze

czwartek

9:55 - 9:40

126

klasa 3a

Agnieszka Wisłowska

Zajęcia wyrównawcze

czwartek

12:50 - 13.35

czytelnia

 

Marta Kauszel

Szachy

czwartek

13:55-14:40

A

kl.2c

Edyta Suska

Koło teatralne

czwartek

14.40-16.00

207

 

Marta Kauszel

Kółko szachowe

czwartek

14:50-15:35

A

kl.4b

Małgorzata Kauszel

Kółko szachowe

czwartek

14:50-15:35

112

kl.4a

Sylwia Strigl-Marek

Zajęcia rozwijające umiejętność czytania

czwartek

15:35-16:20

109

kl. 1b

Marta Kauszel

Szachy

czwartek

15:45-16:30

A

kl.3a

Małgorzata Kauszel

Szachy

czwartek

15:45-16:30

112

kl.1b

Anna Szelągowska-Strzyga

Przygotowanie do konkursów

czwartek

15.45-16.30

sala 110

kl.1c

Edyta Suska

Jęz. polski dla obcokrajowców

czwartek

16.00-17.30

207

kl.4

Strzelecka-Włodarz Jadwiga

Konsultacje

czwartek

16:30-17:15

218

kl. 4b, 7a, 8a

Jadwiga Strzelecka-Włodarz

Konsultacje

czwartek

16:30-17:15

218

klasa 4,7,8

Anna Szelągowska-Strzyga

Od zabawy
do sportu

czwartek

11.45-12.30

sala gimnastyczna

kl. 2b

Anna Szelągowska-Strzyga

Od zabawy
do sportu

piątek

8.55-9.40

sala gimnastyczna

kl. 2c

Anna Szelągowska-Strzyga

Od zabawy do sportu

piątek

9.55-10.40

sala gimnastyczna

kl. 3a

Elżbieta Dębska

Jęz. polski dla obcokrajowców

piątek

8.00-8.45

217

kl. 7a, 8a

Wioletta Wacławik

Programowanie

piątek

13:55 - 14:40

113

klasa 3a

Karolina Szurek

Konsultacje: muzyka i angielski

piątek

14:40-15:35

214

klasy 4-7

Anna Szelągowska-Strzyga

Od zabawy do sportu

piątek

14.50-15.35

sala gimnastyczna

kl. 1a

Katarzyna Kończak

Koło fizyczne

piątek

15.40-16.25

204

kl. 6, 7

Anna Szelągowska-Strzyga

Od zabawy do sportu

piątek

15.45-16.30

sala gimnastyczna

kl. 1d

Elżbieta Dębska

Kronika szkolna

piątek, poniedziałek

7.15-8.00

217

 

 

 

 

 

Dane adresowe

Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego

ul. Rozłogi 10
01-310 Warszawa

 sp363@edu.um.warszawa.pl

tel.: (22) 666-53-46
fax: (22) 666-53-41

 

Mapa dojazdu

Sekretariat

Sekretariat czynny poniedziałek, wtorek, czwartek  8.00 - 16.00, sroda 8.00 - 15.30, piatek 8.00 - 15.00

 sp363@edu.um.warszawa.pl

Aleksandra Komiszyn
Wojciech Pozimala

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.