Szkoła Podstawowa nr 363

im. prof. Witolda Doroszewskiego

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE KLAS MŁODSZYCH

 

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

I semestr  rok szk. 2018/2019  kl.0-2

REGULAMIN ZAJĘC POZALEKCYJNYCH

 

Nazwisko i imię nauczyciela

przedmiot

godzina

sala

uwagi

PONIEDZIAŁEK

 

p. Oleszek

Zajęcia plastyczne-glina

9.55-10.40

Strefa malucha

Płatne

 

p. Oleszek

Zajęcia plastyczne-glina

12.35-13.20

203

Płatne

 

p. Oleszek

Zajęcia plastyczne-glina

13.30-14.15

203

Płatne

 

Anna Szelągowska -Strzyga

terapia pedagogiczna  kl.4a, 4b

8.00-8.45

126

 

 

Agnieszka Sławińska

Akrobatyka kl. 2a, 1c, 1d

8.00-8.45

sala judo

Płatne

 

Grzegorz Rachtan

Koło szachowe  kl.5b, kl. 2a

8.00-8.45

218

 

 

Tomasz Marciniak

Drama dla dzieci       kl.1c, kl.1d, kl.2a

9.30-10.30

Świetlica Słoneczna

Płatne

 

Tomasz Marciniak

Drama dla dzieci kl.0, kl.1b

13.45-15.30

Świetlica Słoneczna

Płatne

 

Wioletta Wacławik

terapia pedagogiczna  kl.1b

11.45-12.30

Strefa malucha

 

Anna Szelągowska -Strzyga

„od zabawy do sportu” kl. 1a

13.55-14.40

sala gimnastyczna

Sala judo

 

Anna Szelągowska -Strzyga

„od zabawy do sportu” kl.2a

 9.55-10.40

sala gimnastyczna (S1)

Sala judo

 

Marcin Pyzara

piłka nożna

15.30-16.30

sala gimnastyczna

Płatne

 

Agnieszka Góral

Etyka kl.4a, kl.4b, kl.5a, kl.5b

8.00-8.45

10a

 

 

Agnieszka Góral

Etyka                  kl.1c, kl.1d, kl.2a

8.55-9.40

124

 

 

Jadwiga Skalska

Gimnastyka korekcyjna                       kl.1b, kl.0

12.50-13.35

judo

 

Agnieszka Góral
Anna Szelągowska –Strzyga
Anna Michaluk
Jadwiga Skalska

W Świetlicy                       w poniedziałek:   muzyka, śpiew, instrumenty-rozwijamy     muzyczne talenty!

15.30-17.00

patio

 

WTOREK

 

Agnieszka Sławińska

akrobatyka kl.2b

12.50-13.35

sala judo

Płatne

Agnieszka Sławińska

Akrobatyka kl.1a, kl.1b, kl.0

13.55-14.40

sala judo

Płatne

Grzegorz Rachtan

Koło szachowe         kl.4a, kl.4b, kl.2a

8.00-8.45

207

 

Grzegorz Rachtan

Koło szachowe         kl.1a, kl.2b

11.45-12.30

218

 

Jadwiga Skalska

Gimnastyka korekcyjna                        kl.1a, kl.2b

14.45-15.30

sala judo

 

Anna Szelągowska -Strzyga

„od zabawy do sportu” kl.2b

12.50-13.35

sala gimnastyczna (S1)

 

Marcin Pyzara

piłka nożna

13.40-14.40

sala gimnastyczna

Płatne

Lingua Kids Club-Agnieszka Antosik

język angielski kl. 2

14.30-15.15

206

Płatne

 

Lingua Kids Club-Agnieszka Antosik

język angielski kl.5

15.35-16.20

206

Płatne

 

Marcin Pyzara

piłka nożna

15.00-16.00

sala gimnastyczna

Płatne

 

Maciej Mączyński

Judo kl.0-2

15.30-16.30

sala judo

Płatne

Justyna Kościkiewicz
Elżbieta Cholewicka
Anna Szelągowska-Strzyga

We wtorek bawimy się klockami ze starszymi kolegami

15.30-17.00

patio

 

ŚRODA

 

Lingua Kids Club-Agnieszka Antosik

język angielski kl.1

8.00-8.45

127

Płatne

 

Lingua Kids Club-Agnieszka Antosik

język angielski kl.1

9.45-10.45

127

Płatne

 

Grażyna Grudzińska-Bałdyga

Gimnastyka korekcyjna  kl.2a

8.00-8.45

judo

 

 

Grażyna Grudzińska-Bałdyga

Gimnastyka korekcyjna kl.1c

8.55-9.40

judo

 

 

Best Brain- Bracia Boral

 

Kurs koncentracji uwagi, pamięci                     i efektywnej nauki

17.15

s.109

Płatne

Anna Szelągowska -Strzyga

„od zabawy do sportu” kl.1c

8.55-9.40

sala gimnastyczna (S2)

 

Małgorzata Poręba
Alicja Skóra
Marcin Pyzara
Grażyna Grudzińska-Bałdyga

Nauka pływania                                    kl.1d, kl.2a, kl.2b

9.45-11.45

Basen OSiR Bemowo

 

Marcin Pyzara

piłka nożna

14.45-15.45

sala gimnastyczna

 

 

Michał  Golba „ Roboteco”

Robotyka

14.45-16.15

 s.112

płatne

Grzegorz Rachtan

Koło szachowe         kl.1b, kl.2b

12.50-13.35

218

 

 

 

 

Kamil Joński – instruktor szachowy

szachy

13.55-14.40

s. 109

 

Płatne

 

CZWARTEK

 

Jadwiga Skalska

Gimnastyka korekcyjna                         kl.1d

13.35-14.40

judo

 

Małgorzat Poręba

Terapia pedagogiczna kl.1a

10.50-11.35

127

 

Agnieszka Sławińska

akrobatyka kl.2b

8.00-8.45

sala judo

płatne

Agnieszka Sławińska

akrobatyka kl.2a, kl.1d, kl.0

12.55-13.35

sala judo

Płatne

Grzegorz Rachtan

Koło szachowe         kl.1c

11.45-12.30

czytelnia

 

Grzegorz Rachtan

Koło szachowe         kl.1d, kl.2a

12.50-13.35

109

 

Lingua Kids Club-Agnieszka Antosik

język angielski kl.1

13.40-14.25

10a

Płatne

 

Wioletta Wacławik

terapia pedagogiczna  kl.2a

11.45-12.30

Strefa malucha

 

Anna Szelągowska -Strzyga

terapia pedagogiczna  kl.4a, 4b

8.00-8.45

125

 

Marcin Pyzara

piłka nożna

14.00-15.00

sala gimnastyczna

płatne

Anna Szelągowska -Strzyga

„od zabawy do sportu” kl.1d

14.40-15.30

sala judo

 

Anna Mróz
Jadwiga Skalska
Grażyna Bałdyga -Grudzińska

W czwartek świetlica na sportowo, bo to fajnie jest i zdrowo

15.00-16.00

Sala gimnastyczna

 

PIĄTEK

 

Marcin Pyzara

piłka nożna

15.30-16.30

sala gimnastyczna

płatne

Anna Szelągowska -Strzyga

„Od zabawy do sportu” kl.1b

8.00-8.45

sala gimnastyczna (S1)

 

Agnieszka Sławińska

Akrobatyka                 kl.1a, 1b, 1c

9.55-10.40

sala judo

płatne

Lingua Kids Club-Agnieszka Antosik

Język angielski kl.1

13.40-14.40

s.125

płatne

Lingua Kids Club-Agnieszka Antosik

Język angielski kl.5

14.45-15.30

s.125

płatne

Lingua Kids Club-Agnieszka Antosik

Język angielski kl.2

15.45-16.30

s.125

płatne

Grażyna Grudzińska-Bałdyga

Gimnastyka korekcyjna                         kl.1d, kl.1c

13.55-14.40

sala judo

 

Tomasz Marciniak

Drama dla dzieci kl.1a, 1b, kl.2b

9.30-10.30

Świetlica Słoneczna

płatne

Maciej Mączyński

Judo                                   kl.0-2

15.30-16.30

sala judo

płatne

Agnieszka Góral

Etyka                                 kl.0, kl.1a, kl.2b

9.55-10.40

124

 

Małgorzat Poręba

Terapia pedagogiczna kl.2b

10.50-11.35

124

 

Agnieszka Góral
Anna Michaluk

Świetlicowa Piątkowa Akademia Filmowa

15.30-17.00

Świetlica Słoneczna

 


Dane adresowe

Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego

ul. Rozłogi 10
01-310 Warszawa

 sp363@edu.um.warszawa.pl

tel.: (22) 666-53-46
fax: (22) 666-53-41

 

Mapa dojazdu

Sekretariat

Sekretariat czynny poniedziałek, wtorek, czwartek  8.00 - 16.00, sroda 8.00 - 15.30, piatek 8.00 - 15.00

 sp363@edu.um.warszawa.pl

Aleksandra Komiszyn
Wojciech Pozimala

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.