Szkoła Podstawowa nr 363

im. prof. Witolda Doroszewskiego

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI

 

Zespół nauczycieli w roku szkolnym 2020/2021

ZESPÓŁ WYCHOWAWCÓW:

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE "ZERÓWKA"

0A MARTA KAUSZEL; ALEKSANDRA KOŁOŁO

0B AGATA BARTUZI-KRÓL; EWA SZCZEPANIK

POMOC NAUCZYCIELA W KLASACH "0"– DOROTA BOKINIEC, SYLWIA  POPIS

Wychowawcy w oddziałach 1-3 oraz sale wychowawcze

1A ANETA WYSOCKA PODKOWIAK s.109

1B KATARZYNA KŁOSOWSKA s.109

1C ALEKSANDRA KOŁOŁO s.113

1D KATARZYNA TARKA s.113

1E ANNA MICHALUK s.10A

1F ALICJA SKÓRA s.10A

2A JOANNA IWAŃCZUK s.123

2B JUSTYNA KOŚCIKIEWICZ s.123

2C MAŁGORZATA PORĘBA s.112

2D WIOLETTA WACŁAWIK s.112

2E ANETA ZIĘCINA s.110

2F PAULINA PNIEWSKA s.110

3A MAŁGORZATA KAUSZEL s.207

3B JOLANTA WITCZAK s.207

3C ANNA SZELĄGOWSKA-STRZYGA s.206

3D WISŁOWSKA AGNIESZKA s.206

Wychowawcy w klasach 4-8

4A MAGDALENA WATTS

4B KATARZYNA GAWLICKA-LUCIMA

4C MARIA ADAMCZYK

4D ANNA PIELAK

5A RENATA KRAKOWSKA

5B ELŻBIETA DĘBSKA

6A AGNIESZKA SZAŁAJ

6B MONIKA CIEŚLA

7A AGNIESZKA SŁAWIŃSKA

7B EDYTA SUSKA

8A EWA OLKOWSKA

8B ANNA MRÓZ

Nauczyciele współorganizujący:

PATRYCJA PACZEWSKA

MARCIN POŚPIECH

 

ZESPÓŁ POMOCY PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ

PEDAGOG SZKOLNY : ALICJA WRÓBLEWSKA, DOROTA MARCINIAK

PSYCHOLOG: DANUTA WALCZAK

LOGOPEDA: KATARZYNA JADWISZCZAK                                                                                                                                                                     

TERAPEUTA PEDAGOGICZNY: BOŻENA KATARZYNA BRYCHT                                                                                                                          

NAUCZYCIEL WSPIERAJĄCY: PATRYCJA PACZEWSKA                                                                                                                                  

PSYCHOLOG PORADNI NR 20: IWONA WARECKA

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTÓW

          ZESPÓŁ NAUCZYCIELSKI JĘZYKA POLSKIEGO:

ANNA PIELAK

MONIKA CIEŚLA
ELŻBIETA DĘBSKA
EDYTA SUSKA

         ZESPÓŁ NAUCZYCIELSKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO:

BARBARA BAUMERT
AGNIESZKA GRZYB
KAROLINA SZUREK

KATARZYNA ZAWADZKA

MAJA KOMOROWSKA

MAŁGORZATA KAUSZEL

PAULINA PNIEWSKA
MAGDALENA WATTS

         ZESPÓŁ NAUCZYCIELSKI JĘZYKA NIEMIECKIEGO:

MARIA ADAMCZYK
KATARZYNA GAWLICKA – LUCIMA

 

          NAUCZYCIELKA HISTORII:

RENATA KRAKOWSKA

          NAUCZYCIEL WOS:

TOMASZ PODGÓRSKI

           ZESPÓŁ NAUCZYCIELSKI MATEMATYKI:

AGNIESZKA PRZĄDKA
JADWIGA STRZELECKA – WŁODARZ
KATARZYNA KOŃCZAK

          NAUCZYCIELKA FIZYKI:

KATARZYNA KOŃCZAK

          NAUCZYCIELKA BIOLOGII:

EWA OLKOWSKA

          NAUCZYCIELKI GEOGRAFII:

JOANNA URBANIAK

EWA OLKOWSKA

           NAUCZYCIELKA CHEMII:

IRMINA KULIK

            NAUCZYCIELKA PRZYRODY:

EWA OLKOWSKA

            NAUCZYCIELKA WDŻ:

EWA OLKOWSKA

           ZESPÓŁ NAUCZYCIELSKI INFORMATYKI:

ELŻBIETA BIAŁEK
AGNIESZKA SZAŁAJ

           NAUCZYCIELKA ZAJĘĆ TECHNICZNYCH:

AGNIESZKA SZAŁAJ

                     ZESPÓŁ NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO:

TOMASZ BOROWSKI
ARKADIUSZ MADYNIAK
ANNA MRÓZ
AGNIESZKA SŁAWIŃSKA
MARCIN PYZARA

          NAUCZYCIELKA MUZYKI:

KAROLINA SZUREK

          NAUCZYCIELKA PLASTYKI:

MAŁGORZATA KOROWAJCZUK – OZGA

          ZESPÓŁ NAUCZYCIELSKI ETYKI:

ALICJA WRÓBLEWSKA

MAŁGORZATA ŻURAWKA

          ZESPÓŁ NAUCZYCIELI RELIGII:

KS. MAREK CHRÓŚCIK

MAŁGORZATA ALEKSANDROWICZ
KATARZYNA KOŁODZIEJCZUK

          ZESPÓŁ BIBLIOTEKI

OLGA IRACH
MAŁGORZATA KOROWAJCZUK-OZGA

          ŚWIETLICA

MAŁGORZATA ŻURAWKA - kierownik świetlicy

ŚWIETLICA SŁONECZNA
KLASY 1:
1. ALEKSANDRA OLESIEJUK
2. AGNIESZKA NAJMOŁA
3. ANNA BORUCKA - KOZŁOWSKA
4. KLAUDIA NIEMIRA
5. OLGA SULICH
6. GRAŻYNA GRUDZIŃSKA-BAŁDYGA
7. MARCIN PYZARA
 
ŚWIETLICA LEŚNA
KLASY 2:
1. GRAŻYNA ŁADA - KRASNOWSKA
2. ELŻBIETA CHOLEWICKA
3. AGNIESZKA GÓRAL
4. AGNIESZKA DZIUBAK
5. MARIA ADAMCZYK
6. TOMASZ BOROWSKI
7. ALICJA PAKUŁA
8. TOMASZ PODGÓRSKI
 
ŚWIETLICA TĘCZOWA
KLASY 3:
1. GRAŻYNA GRUDZIŃSKA
2. JADWIGA SKALSKA
3. ALICJA PAKUŁA
4. OLGA SULICH
5. ELŻBIETA CHOLEWICKA
6. KLAUDIA NIEMIRA
7. MARIA ADAMCZYK

 

 

 

Dane adresowe

Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego

ul. Rozłogi 10
01-310 Warszawa

 sp363@edu.um.warszawa.plkontakt@sp363.pl

 

tel.: (22) 666-53-46
fax: (22) 666-53-41

 

Mapa dojazdu

Sekretariat

Anna Kekusz

Sekretariat czynny poniedziałek, wtorek, czwartek  8.00 - 16.00, sroda 8.00 - 15.30, piatek 8.00 - 15.00

 sp363@edu.um.warszawa.pl

                  kontakt@sp363.pl

 

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.