Szkoła Podstawowa nr 363

im. prof. Witolda Doroszewskiego

Innowacje

Rozłogi wartości

Słowo i plastyka

,,Słowo i plastyka''- zajęcia świetlicowe dla dzieci z klas I. Podczas warsztatów poznajemy literaturę dziecięcą i wykonujemy prace plastyczne różnymi technikami.

  • Przeczytaliśmy i omówiliśmy wiersz ,,Dyzio Marzyciel", została wykonana również poniższa praca.
      
  • Podczas innowacjj ,,Słowo i plastyka" przeczytaliśmy i omówiliśmy wiersz J. Tuwima pt: ,,Lokomotywa". Wykonaliśmy pracę plastyczną. Nie zabrakło też zabawy ruchowej przy piosence ,,Jedzie pociąg z daleka".

Świat w naszych rękach

,,Świat w naszych rękach'' - poznaj faunę i florę. Zajęcia dla klas pierwszych prowadzone według kalendarza świąt nietypowych. Uczniowie poznają ciekawostki ze świata fauny i flory.

  • W ramach innowacji ,,Świat w naszych rękach" zostały przeprowadzone zajęcia pt: ,,Dzień dzikiej przyrody". Podczas zajęć uczniowie obejrzeli film edukacyjny, rozwiązywali zagadki, pracowali z mapa, bawili się w kalambury i wykonywywali pracę plastyczną ,,Maski dzikich zwierząt".
  • Innowacja ,,Świat w naszych rękach" - ,,Dzień motyla". Podczas zajęć przedstawiona została prezentacja multimedialna, zagadki. Efektem końcowym zajęć była powyższa praca plastyczna - Motyl z rolki i talerzyka papierowego. Zajęcia zostały przeprowadzone w klasach pierwszych.
  • W ramach innowacji ,,Świat w naszych rękach" obchodziliśmy w świetlicy ,,Dzień Pandy". Dzieci dowiedziały się gdzie żyje panda, co je oraz ile waży. Punktem kulminacyjnym zajęć było wykonanie pracy plastycznej.

Dane adresowe

Szkoła Podstawowa nr 363 im. prof. Witolda Doroszewskiego

ul. Rozłogi 10
01-310 Warszawa

 

sp363@eduwarszawa.pl

tel.: (22) 666-53-46

fax: (22) 666-53-41

 

Mapa dojazdu

Sekretariat

Anna Kekusz

Sekretariat czynny:

poniedziałek    8.00 - 16.00

wtorek              8.00 - 16.00

sroda               8.00 - 15.30

czwartek          8.00 - 16.00

PIĄTEK JEST DNIEM BEZ INTERESANTA

 

 

 

× Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się o celach i zasadach ich wykorzystywania.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z ustawieniami swojej przeglądarki.